Kontakt oss

Redaksjon:

Telefon: 21 02 33 52 
E-post: nft@farmaceutene.no 

Adresse: Tollbugata 35, 0157 Oslo

Hanne Nessing, ansvarlig redaktør

Telefon: 21 02 33 46
E-post: hanne.nessing@farmaceutene.no

Linn Brændhaugen, grafisk designer

Telefon: 21 02 33 52
E-post: linn@farmaceutene.no

Lars Brock Nilsen, journalist

Telefon: 21 02 33 45
E-post: lars@farmaceutene.no


Reklameannonser:

Henriette Brattli, A2media AS
Mobil: 97 19 87 47
E-post: henriette@a2media.no


Stillingsannonser:

Linn Brændhaugen, NFT
Telefon: 21 02 33 52
E-post: linn@farmaceutene.no

 


Redaksjonsutvalg:

Hanne Nessing, redaktør

Jorunn Austad, Helsedirektoratet
E-post: jorunn.austad@helsedir.no

Anne Katrine Eek, RELIS Sør-Øst
E-post: ankeek@ous-hf.no


Hilde Fosnæs, Vitusapotek Selbak 
E-post: hildefo@hotmail.com

Jørgen Huse, Statens legemiddelverk 
E-post: jorgen.huse@legemiddelverket.no 

Linn L. Jacobsen, Boots apotek Linderud
E-post: linnljacobsen@gmail.com

Elin Kristiansen, Link Medical Research AS 
E-post: elink@linkmedical.no

Line Nestli, Sykehusapoteket Lørenskog 
E-post: line.nestli@sykehusapotekene.no

Line Storesund Rondan, GlaxoSmithKline 
E-post: line.s.rondan@gsk.com 

 


Fagredaktører:

Sara Bremer, Oslo universitetssykehus, Rikshospitalet
E-post: bremer.sara@gmail.com

Ane Gedde-Dahl, Institutt for farmasi og bioingeniørfag, Høgskolen i Oslo og Akershus
E-post: ane.gedde-dahl@hioa.no

Terkel Hansen, Institutt for farmasi, Universitetet i Tromsø
E-post: terkel.hansen@uit.no

Marianne Hiorth, Farmasøytisk institutt, Universitetet i Oslo
E-post: marianne.hiorth@farmasi.uio.no

Reidun L. S. Kjome, Senter for farmasi, Universitetet i Bergen
E-post: reidun.kjome@isf.uib.no

Hedvig Nordeng, Farmasøytisk institutt, Universitetet i Oslo
E-post: h.m.e.nordeng@farmasi.uio.no 

Ida Rudberg Rusten, Sjukehusapoteket i Ålesund
E-post: idarudberg@gmail.com

Anne Berit Samuelsen, Farmasøytisk institutt, Universitetet i Oslo
E-post: a.b.c.samuelsen@farmasi.uio.no